XIII Międzynarodowa Konferencja Czasopisma Palliative Medicine in Practice

O cyklu Virtual Meetings

Konferencja wirtualna

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju informujemy, że konferencja zmienia formułę z tradycyjnej na formułę Virtual Meeting. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konferencji, mogą w niej uczestniczyć w tej formie.

Proponowana forma konferencji obejmuje różnorodne wspierane technologicznie rozwiązania, pozwalające nie tylko na bierne uczestnictwo w wykładzie lub seminarium, ale na aktywną partycypację poprzez zadawanie pytań wykładowcom.

Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całej konferencji w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez zadawanie pytań na czacie moderowanym, albo może zdecydować się na uczestnictwo tylko w wybranych sesjach/wykładach.

 

O cyklu Virtual Meetings

 

Przewodniczący Komitetu Naukowego
prof. dr hab. n. med. Wojciech Leppert
Redaktor Naczelny czasopisma "Palliative Medicine in Practice"

Terminy

12 października 2020 roku
19 października 2020 roku
22 października 2020 roku
 

Punkty edukacyjne
Uprzejmie informujemy, że za udział w Virtual Meeting uczestnikom zostaną przyznane punkty edukacyjne.
 

Certyfikaty
Certyfikaty uczestnictwa zostaną wysłane po zakończeniu Virtual Meeting na adresy e-mailowe podane podczas rejestracji na webinar. Istnieje możliwość samodzielnego wydruku* certyfikatu po Virtual Meeting za pośrednictwem elektronicznego systemu rejestracji — szczegóły poniżej.

 

Wydruk certyfikatu
1.    W celu wydrukowania certyfikatu proszę zalogować się na swój profil w elektronicznym systemie rejestracji, wybierając zakładkę Rejestracja.
2.    Z menu znajdującego się po lewej stronie proszę wybrać Wydruk certyfikatu.
3.    Proszę wybrać Pobierz certyfikat.
4.    Wygenerowany certyfikat pojawi się w nowym oknie.
5.    Certyfikat jest gotowy do wydruku.

*Dotyczy osób, które samodzielnie zarejestrowały się w systemie (posiadają dane logowania do systemu rejestracji na Virtual Meeting).

 

Certyfikat INFARMA

 

Copyrights © 2022 Via Medica